Фестиваль “Новорічно-різдвяна іграшка”

Фестиваль “Новорічно-різдвяна іграшка”

19 грудня 2015 року в с. Пістинь – “Маєток Святого Миколая” проведено V районний фестиваль “Новорічно-різдвяна іграшка”.

На виставку-конкурс новорічно-різдвяних композицій “Збережемо лісову красуню” представлено 25 учнівських композицій з природного матеріалу, кольорового паперу, дроту. Учнівські колективи відобразили тему охорони довкілля через використання альтернативних матеріалів для композицій, продемонстрували оригінальність ідей та підходів.

/Files/images/Festyval/fest1.jpg

30 дитячих творчих робіт представлено на виставку-конкурс новорічно-різдвяних та дитячих іграшок. В індивідуальних та колективних іграшках, виготовлених з глини, соломи, паперу, дроту відобразили новорічно-різдвяну тематику школярі та вихованці позашкільних закладів.

/Files/images/Festyval/fest2.jpg

В конкурсі малюнків “Хай Святий Миколай збереже рідний край” взяли участь 32 школярі, представивши малюнки, виконані в різних техніках.

/Files/images/Festyval/fest3.jpg

Яскравий творчий задум та належне художньо-естетичне оформлення продемонстрували всі учасники фестивалю, а журі визначило найкращих.

- Конкурс малюнків “Хай Святий Миколай збереже рідний край”:

І місце – Савчук Яна, Кутська ЗОШ І-ІІІ ст., Мельничук Ангеліна Косівський НВК-гімназія-інтернат;

ІІ місце – Дідик Наталія, Радиш Марина, Косівський РЦДТ, Зузяк Анна, Вербовецька ЗОШ І-ІІ ст.;

ІІІ місце – Симчич Іванна, Яблунівський ЦДТ, Михайлюк Софія, Прокуравська ЗОШ І-ІІ ст.

- Виставка-конкурс новорічно-різдвяних дитячих іграшок:

І місце – колектив творчої майстерні “Вишиванка”, Косівський НВК-гімназія-інтернат; Якив’юк Христина, Кутська ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце – Атаманюк Тарас, Мельничук Іван, Шешорська ЗОШ І-ІІ ст., колектив учнів 8-го класу, Розтоківська ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – колектив учнів 4-го класу, Яворів-Безульківська ЗОШ І-ІІ ст., Петращук Іван, Прокуравська ЗОШ І-ІІ ст.

- Виставка-конкурс новорічно-різдвяних композицій “Збережемо лісову красуню”:

І місце – Павлюк Владислав, Павлюк Наталія, Кутська ЗОШ І-ІІІ ст., Сурченко Людмила, Прощук Юлія, Косівський НВК-гімназія-інтернат;

ІІ місце – Білак Роксолана, Соколівська ЗОШ І-ІІІ ст., Глушко Діана, Гакман Сніжана, Андрич Марія, Рожнівський НВК;

ІІІ місце – Добровольська Марія, Стопчатівська ЗОШ І-ІІІ ст., Негрич Оксана, Яблунівський ЦДТ.

Кiлькiсть переглядiв: 487

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.